Predstavenie a začiatky

Moje meno je Ing. Marek Meszaroš a som konateľom spoločnosti infoera s.r.o.. Podnikateľskú dráhu som začal založením živnosti koncom roka 2008 popri práci a neskôr aj štúdiu na VS informatiky a to tvorbou jednoduchých stránok, servisom a predajom výpočtovej techniky, správe Windows serverov a správou PC sietí.

Postupne som začal služby rozširovať o grafické práce, tonery, kancelárske potreby, kancelársku techniku, reklamné predmety a iné. Začiatkom roka 2011 vznikla samotná infoera, v ktorej mi začala neskôr pomáhať moja manželka. Ako veľký kreatívec mala na starosti grafické práce.

Popri bakalárskom štúdiu som vytvoril portál Akonasoftver.sk s návodmi na kacelársky balík Office a popri inžinierskom štúdiu som s manželkou vytvoril edukačný portál Akonaskolu.sk. Boli to veľmi zaujímavé projekty, ktoré nám veľa dali, hoci sa im aktuálne aktívne nevenujeme kvôli nedostatku času. Pre pamiatku sú k dispozícii ako subdomény stránky infoera.sk.

Mali sme predajňu s tonermi v Šali, v Seredi a predajňu s výpočtovou technikou v Hlohovci. Boli to projekty, pri ktorých sme sa veľa toho naučili, ale neboli životaschopné po nástupe veľkých e-shopov s výpočtovou technikou a lacnými tonermi s Číny, ktoré zaplavili trh. Poslednú predajňu sme zavreli v apríli roku 2017.

Po ukončení vysokoškolského štúdia roku 2013 sme sa začali viac venovať webovým stránkam, vyhľadateľnosti na Google a online marketingu.

Koncom augusta roku 2013 manželka založila Online Salón EvaMária, ktorý zmenil celý náš život. Keď sme pochopili daný biznis funguje, našou najvyššou výhodou boli skúsenosti práve v oblasti online marketingu.

Rok na to sme otvorili prvú predajňu EvaMária v Hlohovci a v septembri 2015 sme otvorili predajňu EvaMária v Banskej Bystrici. Tempo bolo neuveriteľné, tím ľudí sa zväčšoval aj s problémami a novými výzvami.

Keďže sme zo života nič nemali a problémy so zväčšujúcou sa firmou zväčšovali, rozhodli sme sa ubrať a zrušiť činnosti, ktoré nám už nedávali radosť alebo neboli u zákazníkoch príliš žiadané a udržiavanie bolo nákladné. Preto sme v roku 2017 zavreli aj predajne Salónu EvaMária v Hlohovci a v Banskej Bystrici a vytvorili jeden z najväčších svadobných salónov na Slovensku s najkrajšou webovou stránkou spomedzi konkurencie.

V roku 2017 sme sa začali venovať aj veľkoobchodu v rámci Salónu EvaMária čo je kapitola sama o sebe a taktiež nás veľmi vytrápila kým sme prišli ako to treba robiť.

Začiatkom roka 2018 sme sa prestali venovať aj servisom výpočtovej techniky a PC sietí a začali sa čisto venovať webovým riešeniam, online marketingu, SEO optimalizácii, online reklame, sociálnym sieťam a salónu EvaMária, kde to všetko aplikujeme a testujeme.

K zákazníkom sa tak dostávajú riešenia a praktické skúsenosti ako nikde inde priamo z praxe prevádzky živých projektov . Aj z tohto dôvodu sa od jesene roku 2019 radíme medzi najskúsenejšiu spoločnosť na Slovensku a v Českej Republike v daných oblasťiach.

 

Náš tím

cms-img

Ing. Marek Meszaroš a Mgr. Eva Meszarošová

Manželský pár, ktorý Vám pomôže k úspešnému online podnikaniu.

 

V čom sme iný ako konkurencia?

  • - prevádzkujeme maloobchodnú predajňu
  • - venujeme sa aj veľkoobchodu
  • - máme vlastné internetové stránky
  • - naše poznatky testujeme na sebe a nie na zákazníkoch

Naše motto

Dokázanie omylu by malo byť oslavované, pretože pozdvihuje človeka na novú úroveň.

Za tie roky sme veru spravili veľa veľa chýb, ktoré nás stáli veľa peňazí a dokonca takmer krach. Najviac sme sa popálili v maloobchode. Táto oblasť je vysoko riziková. Každá chyba je samozrejme poučná, ale veľmi bolestivá. Okrem stránky a online marketingu Vám ponúkame aj naše bohaté skúsenosti v oblasti maloobchodu, veľkoobchodu, internetového predaja, reklamy, sociálnych sieťach a aj automatizácie, čo je na nezaplatenie.

Rada nad zlato

Zbavte sa ľudí, ktorí Vám chcú ublížiť alebo Vás iba využívajú.