Predstavenie a začiatky

Moje meno je Ing. Marek Meszaroš a som konateľom spoločnosti infoera s.r.o.. Podnikateľskú dráhu som začal založením živnosti koncom roka 2008 popri práci a neskôr aj štúdiu na VS informatiky a to tvorbou jednoduchých stránok, servisom a predajom výpočtovej techniky, správe Windows serverov a správou PC sietí.

Postupne som začal služby rozširovať o grafické práce, tonery, kancelárske potreby, kancelársku techniku, reklamné predmety a iné. Začiatkom roka 2011 vznikla samotná infoera, v ktorej mi začala neskôr pomáhať moja manželka. Ako veľký kreatívec mala na starosti grafické práce.

Popri bakalárskom štúdiu som vytvoril portál Akonasoftver.sk s návodmi na kacelársky balík Office a popri inžinierskom štúdiu som s manželkou vytvoril edukačný portál Akonaskolu.sk. Boli to veľmi zaujímavé projekty, ktoré nám veľa dali, hoci sa im aktuálne aktívne nevenujeme kvôli nedostatku času. Pre pamiatku sú k dispozícii ako subdomény stránky infoera.sk.

Po ukončení vysokoškolského štúdia roku 2013 sme sa začali viac venovať webovým stránkam, vyhľadateľnosti na Google a online marketingu.

Začiatkom roka 2018 sme sa prestali venovať servisom výpočtovej techniky a PC sietí a začali sa čisto venovať webovým riešeniam, online marketingu, SEO optimalizácii, online reklame, sociálnym sieťam a salónu EvaMária, kde to všetko aplikujeme a testujeme.

K zákazníkom sa tak dostávajú riešenia a praktické skúsenosti ako nikde inde priamo z praxe prevádzky živých projektov.

AUtodopravu zabezpečuje Štefan Meszaroš, ktorý sa venuje autodoprave už viac ako 30 rokov.

 

V čom sme iný ako konkurencia?

  • - prevádzkujeme maloobchodnú predajňu
  • - skúsenosti aj s veľkoobchodom
  • - máme vlastné internetové stránky/eshopy
  • - naše poznatky testujeme na sebe a nie na zákazníkoch

Naše motto

Dokázanie omylu by malo byť oslavované, pretože pozdvihuje človeka na novú úroveň.

Za tie roky sme veru spravili veľa veľa chýb, ktoré nás stáli veľa peňazí a dokonca takmer krach. Najviac sme sa popálili v maloobchode. Táto oblasť je vysoko riziková. Každá chyba je samozrejme poučná, ale veľmi bolestivá. Okrem stránky a online marketingu Vám ponúkame aj naše bohaté skúsenosti v oblasti maloobchodu, veľkoobchodu, internetového predaja, reklamy, sociálnych sieťach a aj automatizácie, čo je na nezaplatenie.

Rada nad zlato

Zbavte sa ľudí, ktorí Vám chcú ublížiť alebo Vás iba využívajú.