Aby ste mohli využiť nástroje online marketingu, potrebujete mať internetovú stránku. Keď už máte internetovú stránku, online katalóg alebo dokonca e-shop, môžete začať s online marketingom. Krok za krokom. Na začiatku je dôležité, aby sa o Vás dozvedeli ľudia, pretože na začiatku o Vás nikto nevie. Vaša internetová stránka je ako keby Vaša základňa na púšti bez ciest. Aby sa k nej dostali zákazníci, ktorí hľadajú Vaše služby alebo produkty, dokonca neskôr rýchlejšie ako ku konkurencii, potrebujete budovať cesty, skratky a mapy, tak, aby sa k Vám zákazníci mohli ľahko a rýchlo dostať, známe pod skratkou SEO. Aby sa o Vás potencionálny zákazníci dozvedeli rýchlejšie, rástla návštevnosť stránky a tak aj počet zákazníkov, potrebujete dobré reklamy.

Pripravte sa, že tieto činnosti budú Vašou každodennou prácou. Bez toho sa nebude Váš biznis rozvíjať tempom akým si každý predstavuje. Toto všetko spadá pod online marketing.

 

Online marketing

Aký je cieľ online marketingu? V skratke: Získať nových zákazníkov a zvýšiť predaj. Bez online marketingu nemáte v online svete šancu získať nových klientov a teda ani zvýšiť predaje. Online marketing zastrešuje správnu komunikáciu s potencionálnymi zákazníkmi, zaujať ich, vytvárať a udržať povedomie o Vašich službách a produktoch a zastrešuje zviditeľnenie a zvyšovanie návštevnosti stránky. Výhody online marketingu sú najmä to, že je omnoho lacnejší ako offline marketing, dá sa cieliť a merať efektivita.

Toto je presne tá mravenčia práca a výhody, ktoré Vám zaručia zvyšovanie predajov. Všetky činnosti rozdeľujeme do niekoľkých kategórií:

 - SEO optimalizácia
 - komunikácia a sociálne siete
 - reklama
 - obsahový marketing
 - e-mail marketing

Je toho veľa, vyzerá to zložito, ale spolu to zvládneme. Kontaktujte nás, radi Vám všetko vysvetlíme a budeme sa starať o rast Vášho biznisu.