Vytváranie stránok je naša špecialita už od roku 2011. Máme bohaté skúsenosti aj s prevádzkovaním e-shopov. Sme správny partner pre dlhodobé a úspešné podnikanie v online svete.

 

Ako postupujeme pri tvorbe internetových stránok?

 

Prvý kontakt

Prvý kontakt je osobný alebo telefonický. Najlepšie je osobné stretnutie. Poviete nám niečo o sebe, ako fungujete, čo ponúkate, prediskutujeme Vaše predstavy a možnosti, ktoré budú k dispozícii a odpovieme Vám na Vaše prvotné otázky.

 

Ponuka

Na základe zozbieraných informácií Vám vypracujeme návrh riešenia s cenovou ponukou.

 

Zber

Ak budete súhlasiť s ponukou, začneme so zberom materiálov a podkladov ako sú texty, fotografie a videá.

 

Návrhy

Keď budeme mať všetky informácie a dáta, urobíme prieskum konkurencie a trhu, všetko spracujeme a následne navrhneme štruktúru internetovej stránky, jej grafiku a taktiež navrhneme vhodné sociálne platformy alebo iné online nástroje pre podporu predaja. Keď budeme hotoví, nasleduje osobné stretnutie, kde si všetko spolu prejdeme, spíšeme pripomienky a rozoberieme detaily.

 

Tvorba webovej stránky na mieru

Po odsúhlasení finálneho návrhu sa púšťame do samotnej tvorby stránky, sociálnych profilov a iných online nástrojov pre analytiku, podporu predaja...

 

Testovanie

V tomto kroku Vám ukážeme už hotovú stránku a začíname ju spolu testovať. Doladíme posledné detaily, ktoré následne zapracujeme. Taktiež Vás naučíme ako pracovať so sociálnymi sieťami a rôznymi online nástrojmi, ktoré budete potrebovať.

 

Odovzdanie diela

Po úspešnom testovaní nasleduje odovzdanie diela, čo znamená, že môžete začať rozvíjať Váš biznis. Dostať sa do tohto bodu dá naozaj veľa práce, ale pre Vás je to iba začiatok :-)

 

Online marketing a SEO

Na začiatku je internetová stránka akokeby Vaša základňa na púšti bez ciest. Aby sa k nej dostali zákazníci, ktorí hľadajú Vaše služby alebo produkty, dokonca neskôr rýchlejšie ako ku konkurencii, potrebujete budovať cesty, skratky a mapy, tak, aby sa k Vám zákazníci mohli ľahko a rýchle dostať, čiže SEO. Aby sa o Vás potencionálny zákazníci dozvedeli rýchlejšie, potrebujete dobrý online marketing. Pripravte sa, že tieto činnosti budú Vašou každodennou prácou. Bez toho sa nebude Váš biznis rozvíjať tempom akým si každý predstavuje. Bez marketingu a SEO sa možno ani nedočkáte, pretože skôr budete na dôchodku alebo skrachujete. So všetkým sme tu pre Vás, Pozrite si sekciu Online marketing.

 

Naše projekty

Klarion.eu DoklepniTo.eu Cukráreň Sereď Cukráreň Trnava Svadobné centrum EvaMária Sereď Svadobný katalóg EvaMária SK Svadobné šaty na mieru Svadobný katalóg EvaMária CZ la Difference Trnava