Ak by ste chceli vedieť čo ponúkame a s čím Vám vieme pomôcť vo Vašom biznise, tak na tejto stránke sa Vás pokúsime v skratke oboznámiť o všetkom dôležitom. Ak Vás niečo zaujme, kontaktujte nás, radi Vám podrobnosti vysvetlíme.

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti online prezentácie spoločnosti alebo Vašich výrobkov. Vytvoríme Vám webovú stránku, online katalóg alebo e-shop na mieru podľa Vašich požiadaviek a navrhneme správny a finančne udržateľný online marketing.

 

Prečo a kedy my?

Ak chcete stránku aktívne používať, aby vyzerala fakt dobre, fungovala správne, obsahovala všetky právne náležitosti a mali k dispozícii aj podporu, marketingové riešenia, určite potrebujete firmu, ktorá má skúsenosti. Na Slovensku aj v Čechách nájdete skúsené firmy, ktoré dokážu spraviť perfektné stránky. Dôležité je vybrať si takú, ktorá Vám sadne a čo najviac sa priblíži k Vašim potrebám. My sa odlišujeme tým, že máme nielen teoretické, ale aj praktické vedomosti v maloobchode a aj veľkoobchode. Prevádzkujeme vlastné stránky a máme aj kamennú predajňu s plochou 200m2, kde všetko aplikujeme a učíme sa. Pozrite si aj náš príbeh. Máme toho za sebou dosť a na našich skúsenostiach si zakladáme.

A aj preto naše služby ponúkame iba zákazníkom, ktorí sa chcú posunúť na vyššiu úroveň a teda majú v pláne webovú stránku aktívne používať na rozvoj svojho podnikania.

 

Viac informácií

Tvorba internetových stránok, online katalógov a e-shopov Online marketing