infoera s.r.o.

infolinka: 0908 77 44 12


Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Naša radosť sú Vaše úspechy.

Máme dlhoročné skúsenosti nielen s tvorbou webových stránok a e-shopov, ale niekoľko ich aj prevádzkujeme, čo z nás robí jedinečného partnera, pretože Vám vieme vytvoriť stránku alebo e-shop, ktorý splní Vaše očakávania a vieme Vám pomôcť aj pri samotnej prevádzke, ktorá je v podstate najdôležitejšia.
Spravíme analýzu celého webu, jeho obsahu a kľúčových vlastnosí. Pomôžeme Vám s výberom správnej domény. Je to prvý krok k tomu ako Vás budú zákazníci poznať na internete.

Stanovíme si ciele aké má daná stránka spĺňať, pričom vychádzame z Vašich produktov a služieb, ktoré ponúkate, aby zákazníci rýchľo a jednoducho našli čo hľadajú.

V tomto momente je na čase vytvoriť základnú šablónu rozloženia stránky. Vytvoríme ich hned niekoľko aby ste mali na výber podľa Vaších predstáv a potrieb.

Grafika tomu dodá dlhotrvajúci prvý dojem, aby Vaša stránka zaujala a nenechala Vaších zákazníkov rýchlo utiecť ku konkurencii.

Posledným krokom je vdýchnuť život celému webu prostredníctvom dynamických prvkov ako je JavaScript a nový štandard HTML5. Pre dynamické generovanie obsahu a spracovávanie formulárov používame PHP. V prípade rozsiahlejších stránok ukladáme údaje do databázy MySQL.

Posledným krokom je umiestnenie stránky na hosting, nastavenie domény, mailových schránok a počítadla návštevnosti.


Joomla viruemart

Inštalácia a konfigurácia redakčných CMS systémov (Joomla VirtueMart, PrestaShop, ...)

(CMS = Content Management System = Systém na správu obsahu)

Výhodou CMS systémov je ich jednoduché a prehľadné ovládanie. Po inštalácii si dokážete celý web sami prestavať od základov, v rátane grafiky a to všetko bez potreby znalosti akéhokoľvej značkovacieho, resp. programovacieho jazyka.

PrestaShop

PrestaShop je open source riešenie pre internetový obchod. Podporuje rôzne možnosti platieb ako PayPal, TatraPay, SporoPay, ePlatby VÚB a mnoho ďalších. Celosvetovo ho používa viac ako 150 000 obchodníkov v 56 jazykoch. V roku 2010 a 2011 vyhral ocenenie "Najlepšia open-source e-shopová aplikácia".

SEO

Optimalizácia:

Pri snahe o zviditeľnenie webových stránok je najlepšie zabudnúť na nejaké SEO, pretože internetom sa šíria rôzne fámy a klamstvá, ktorých účelom je vytiahnuť od zákazníka peniaze za rôzne analýzy a pod. Odborníci sa zhodujú, že zmysluplný postup zvideľnenia sa je nebojácne používať deň čo deň tzv. "Pravidlo 4 O". Čiže dôležité sú 4 veci: Obsah. Originalita. Otvorenosť. Osveta. Každému zákazníkovi povieme ako na to a to úplne zadarmo!

PPC reklama

Cielené reklamné kampane:

(PPC = Pay Per Click = Platba za klik)

Inak povedané online marketing je v dnešnej dobe výhodným riešením. Hlavným rozdielom oproti plošnej reklame je, že platíte len za potencionálneho zákazníka, ktorý Vašu reklamu nie len videl, ale ho zaujala a chcel sa dozvedieť viac, tak na ňu aj klikol.

Naše referencie:

http://www.ladifference.sk http://www.sweetlady.eu http://www.zeleneit.eu http://www.svadobnesatynamieru.sk http://www.topbridal.eu http://www.salonevamaria.eu http://livinglight.sk http://akonaskolu.sk/ http://www.gracekarin.eu
info@infoera[bodka]sk