infoera s.r.o.

infolinka: 0908 77 44 12


Servis PC

Servis počítačov / Oprava počítačov

Každý počítač vyžaduje pozornosť zo strany majiteľa, je to len stroj a nedokáže sa postarať sám o seba. Ak to nezvládate sami, nechajte to na nás, my vieme čo Váš počítač potrebuje.

Vykonávame servis PC a notebookov. Hardvérové čistenie od prachu a rôznych nečistôt. Softvérové čistenie od nepotrebného a škodlivého softvéru, kontrolu antivírusom a diagnostiku operačného systému.

Nezabúdajte na to najdôležitejšie a to sú Vaše dáta. Ak je ohrozená niektorá zo súčastí počítača, môžu byť ohrozené aj Vaše dáta. Preto neriskujte ich bezpečie a obráťte sa na nás.


Online

Online marketing

Samotná webová stránka a e-shop už dávno nestačia na, aby Vás potenciálny zákazníci na internete našli. Správny On-line marketing Vám zabezpečí prílev potenciálnych zákazníkov, ktorý hľadajú produkty alebo služby z Vášho sortimentu. Poradíme Vám ako správne On-line marketing využívať a vyťažiť z neho maximum.


Predaj PC

Predaj PC

Potrebujete nový počítač alebo notebook a neviete si vybrať so širokej ponuky produktov na trhu? PORADÍME VÁM ...

Potrpíte si na najnovšie výstrelky v IT svete? Nájdeme Vám produkt, ktorý spĺňa všetky Vaše požiadavky. Na všetky nové počítače a notebooky Vám dáme záruku 3 roky - ako dôkaz toho, že vieme čo robíme.

Ste praktický používateľ a nejde Vám o to, aby ste mali najnovšie výdobytky na trhu? Je pre Vás dôležitý pomer cena/výkon? Máme pre Vás ponuku starších bussiness modelov, ktoré stoja za to. Ide o málo používanú vystavenú techniku alebo používanú techniku, kde si majitelia potrpia na najnovšie mašinky každé 2 - 3 roky a ich "staré" stroje nechajú poslúžiť iným. Na tieto modely Vám dáme záruku 2 roky. Aktuálnu ponuku nájdete na e-shope ZeleneIT.eu.

HP partner Eset partner
info@infoera[bodka]sk