infoera s.r.o.

infolinka: 0908 77 44 12Online

Online marketing

Samotná webová stránka a e-shop už dávno nestačia na to, aby Vás potenciálny zákazníci na internete našli. Správny On-line marketing Vám zabezpečí prílev potenciálnych zákazníkov, ktorý hľadajú produkty alebo služby z Vášho sortimentu. Poradíme Vám ako správne On-line marketing využívať a vyťažiť z neho maximum. Máme praktické skúsenosti z našich vlastných projektov, ktoré dlhodobo rozvíjame.


Predaj PC

Predaj PC

Potrebujete nový počítač alebo notebook a neviete si vybrať so širokej ponuky produktov na trhu? Predáme Vám presne čo POTREBUJETE.

Potrpíte si na najnovšie výstrelky v IT svete? Nájdeme Vám produkt, ktorý spĺňa všetky Vaše požiadavky. Na všetky nové počítače a notebooky Vám dáme záruku 3 roky - ako dôkaz toho, že vieme čo robíme.

Ste praktický používateľ a nejde Vám o to, aby ste mali najnovšie výdobytky na trhu? Je pre Vás dôležitý pomer cena/výkon? Máme pre Vás ponuku starších bussiness modelov, ktoré stoja za to. Ide o málo používanú vystavenú techniku alebo používanú techniku, kde si majitelia potrpia na najnovšie mašinky každé 2 - 3 roky a ich "staré" stroje nechajú poslúžiť iným. Na tieto modely Vám dáme záruku 2 roky. Aktuálnu ponuku nájdete na e-shope ZeleneIT.eu.

HP partner Eset partner
info@infoera[bodka]sk